• Mogilno
  • Strzelno
  • Jeziora Wielkie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego serdecznie zaprasza mieszkańców gmin Jeziora Wielkie, Mogilno i Strzelno do udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących celów i przedsięwzięć, zaplanowanych do realizacji w Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 (LSR). Cele i powiązane z nimi przedsięwzięcia wyznaczone zostały na podstawie m.in. diagnozy opartej na danych zastanych, badaniach ankietowych, spotkaniach konsultacyjnych i są zgodne z obowiązującymi programami, tj. Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR) oraz programem regionalnym Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 (FEdKP).

 

Podstawowe wymagania (zgodnie z Regulaminem konkursu na wybór strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność oraz jego załącznikami), na których oparto się podczas wypracowania celów i przedsięwzięć:

1. wynikają one z analizy potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru,

2. wsparcie z PS WPR koncentruje się na nie więcej niż 3 konkretnych celach,

3. przewidywane do wsparcia są konkretne rodzaje działalności gospodarczej jedynie w zakresie, w jakim jest to zgodne z celami wskazanymi w LSR.

 

Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu poniższej ankiety, za pomocą której można zaakceptować naszą propozycję celów i przedsięwzięć lub też zgłosić uwagi (zarówno do każdego z przedsięwzięć, jak i do całości założeń).
 
Dla ułatwienia wskazaliśmy przykłady operacji możliwych do realizacji w każdym z zaplanowanych przedsięwzięć. Macie Państwo również możliwość wskazania własnych propozycji. Ponadto na dole artykułu znajduje się załącznik z tabelą ukazującą zestawienie celów i przedsięwzięć.

 
Ankieta jest anonimowa i jest przeznaczona dla mieszkańców gmin Jeziora Wielkie, Mogilno i Strzelno. 
 
 
TERMIN ZAKOŃCZENIA KONSULTACJI: 26 MAJA 2023 (piątek)
 
 
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Biura LGD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 730 731 842
 
Link do ankiety -> kliknij w grafikę poniżej :)