• Mogilno
  • powiat mogileński
  • Strzelno
  • Jeziora Wielkie

Nowa strategia rozwoju

Newsletter

Osoby zainteresowane wpisaniem do bazy e-mail, do której wysyłany

jest newsletter w formie elektronicznej,

prosimy o zgłaszanie się na adres lgdsasiedzi@lgdsasiedzi.pl

z podaniem adresu e-mail,

na który ma być wysyłany newsletter

Wyszukaj

Licznik Odwiedzin

021123
DziśDziś2
WczorajWczoraj56
w tym tygodniuw tym tygodniu58
w tym miesiącuw tym miesiącu303
ogółemogółem21123

 

W dniach 26, 27, 30 i 31 stycznia r. w każdej z gmin z naszego obszaru odbyły się otwarte spotkania konsultacyjne, dotyczące powstania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) i pozyskiwania dotacji w przyszłej perspektywie finansowej Unii Europejskiej.

Podczas spotkań przedstawiliśmy wstępną diagnozę i opis obszaru, analizowaliśmy potrzeby rozwojowe i potencjał naszych gmin, omówiliśmy także projekt analizy SWOT, wskazujący mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia rozwoju. Dyskutowaliśmy także na temat możliwych kierunków rozwoju, a następnie pracowaliśmy nad sformułowaniem celów LSR i zastanawialiśmy się nad planowanymi działaniami, które będziemy chcieli w przyszłości realizować przy udziale środków dostępnych w budżecie naszego Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za poświęcenie swojego wolnego czasu i aktywny udział w spotkaniach. Zapraszamy do udziału w kolejnych konsultacjach, które będą pojawiać się wraz z biegiem tworzenia kolejnych rozdziałów nowej Strategii.